İnsan Kaynakları

İşe Alım ve Kariyer

İş Leasing işe alım süreci, doğru işe doğru insan bakış açısı ile yürütülmekte olup, temel amacımız söz konusu göreve ve çalışma prensiplerimize en uygun ve uzun vadede şirketimize katma değer yaratmak için gönüllü olan çalışanları aramıza katmaktır.

İş Leasing de işe alım süreci, şirket gelişim ve organizasyonel ihtiyaçlar doğrultusunda her sene planlanmaktadır. İlgili planlamalar doğrultusunda Bölümler ile işbirliği içerisinde söz konusu pozisyon ile ilgili görev tanımlamaları ve yetkinlikler üzerinden ilan yayınlanma süreci tamamlanır.

İşe alım sürecimiz, şirketimize ulaştırılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. Özgeçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen kriterlere sahip adaylarımız iş görüşmelerine davet edilirler. Görüşmeye davet edilen adaylarımız, yetkinlikleri ve ilgili pozisyon için gerekli ise deneyimleri doğrultusunda değerlendirilirler. İlgili süreç, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile de desteklenir. Süreç uygun aday ile tamamlanır.

Her çalışanın değer olarak kabul edildiği İş Leasing ailesinde, tüm adaylarımız da aynı şekilde bizler için değerlidir.

İş Leasing - Kariyer Yönetiminde temel amacımız, çalışanlarımızın ilgi alanları ve eğilimleri göz önünde bulundurularak başarılı olabilecekleri görevlerde ilerlemelerini ve donanımlarının arttırılmasını sağlamaktır. Bunun için çalışanlarımızın performansları düzenli olarak değerlendirilerek geliştirilmesi gereken yönler belirlenmekte, eğitimlerle geliştirilerek organizasyonun ihtiyaç duyduğu nitelikteki insan kaynağının oluşturulması sağlanmaktadır.

İş Leasing ailesine katılmak isterseniz, İş Başvuru Formu doldurabilirsiniz.

2. El Pazarı

2. EL ARA